Spoločne vytvárame hodnotu pre majiteľov nehnuteľností, investorov a užívateľov.

Čo je nové v JLL

PRIESKUM TRHU

Bratislava City Report Q4 2013

S potešením Vám predstavujeme nové vydanie našej publikácie Bratislava City report Q4 2013. Táto publikácia Vám poskytne všeobecný prehľad súčasných ekonomických trendov v Slovenskej republike, a to vrátane informácií týkajúcich sa kancelárskeho, industriálneho, investičného a maloobchodného sektora nehnuteľností.​​

SOLAR

JLL sa stalo exkluzívnym predajcom nového polyfunkčného komplexu v Petržalke. Komplex ponúka byty, kancelárske a retailové priestory...čítajte viac

Parkville

Projekt situovaný vo vyhľadávanej rezidenčnej lokalite predstavuje kombináciu moderného bývania a kvalitného prevedenia v príjemnom prostredí s panoramatickým výhľadom na hlavné mesto...

Dobrý deň z JLL

Jones Lang LaSalle oznámila zmenu mena na "JLL" a predstavila nové zmodernizované logo.

Prieskum trhu

Investičné trhy v CEE regióne Q4 2014

Nové vydanie publikácie Investment Pulse, ktorá monitoruje dianie na investičných trhoch v regióne strednej a východnej Európy v roku 2013.

ocenenie

Jones Lang LaSalle získala ocenenie pre najlepšiu retailovú agentúru v regióne strednej a východnej Európy

Už po štvrtýkrát v rade a po piatykrát celkovo

Prieskum trhu

Najviac investícií na Slovensku v roku 2013 smerovalo do kancelárií

Slovenský investičný trh v roku 2013 dosiahol objem investícií na úrovni €297 mil. z toho €199mil. bolo preinvestovaných počas druhého polroka

Logistika

Business Center Tuhovská - projekt na Zlatých pieskoch ožíva

Projekt slovenského investora HTI Real, s.r.o. je výborným doplnením neustále sa rozvíjajúcej priemyselno-obchodnej lokality na Zlatých pieskoch.

"Pick facts from the shelf"

Prieskum trhu v regióne Strednej a Východnej Európy zahŕňa viac ako sedem krajín. Naši odborníci z oddelenia Prieskumu trhu prinášajú najaktuálnejšie správy a v mene investorov, developerov, vlastníkov a nájomcov analyzujú všetky komerčné sektory v rámci trhu nehnuteľností.

"Real Value"

Film "Real Value" v krátkosti predstavuje spoločnosť Jones Lang LaSalle a približuje hľadanie hodnoty pre majiteľov, investorov a užívateľov nehnuteľností po celom svete.

PROPERTY MANAGEMENT

JLL spravuje CENTRAL

Spoločnosť Jones Lang LaSalle získala do svojho portfólia správu nového multifunkčného komplexu Central, slovenského developera Immocap Group, a.s.

“World’s Most Ethical Companies” šiesty rok v rade

Ethisphere Inštitút a magazíny Forbes a CR zaradili Jones Lang LaSalle medzi najetickejšie globálne spoločnosti už šiesty rok v rade.

Vyhľadávanie nehnuteľností

Typ nehnuteľnosti
Lokalita
Viac

Nájsť kontakt

Krstné meno
Priezvisko
Viac


Slovakia banner image